2013. május 2. napján megjelent pályázati kiírás eredményhirdetése

Tisztelt Pályázók!

Az ND Nemzeti Dohánykereskedelmi Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság a Nemzeti Fejlesztési Miniszter, mint Kiíró megbízásából a fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításáról és a dohánytermékek kiskereskedelméről szóló 2012. évi CXXXIV. törvény 7. § (7) bekezdése alapján közzéteszi a 2013. május 2. napján megjelent, 2013. július 1. napi ajánlattételi határidővel meghirdetett pályázati kiírás kapcsán beérkezett pályázatok elbírálása vonatkozásában a legkedvezőbb ajánlatnak minősülő pályázatokra vonatkozó eredményeket.

 

Település Pályázó neve
Kód Név
HU0003 Abaliget Tóth Imre
HU0017 Acsád Varga József Lászlóné
HU0019 Ácsteszér Ruff Lászlóné
HU0021 Ádánd Csapó Mónika Angéla
HU0021 Ádánd Ábrahám Gergő
HU0033 Aka Ruff Lászlóné
HU0043 Almamellék Andrási Károlyné
HU0044 Almásfüzitő Szécsiné Pintér Etelka
HU0044 Almásfüzitő Ördögh Lajosné
HU0049 Alsóberecki Csomósné Boda Judit
HU0050 Alsóbogát Némethné Ropos Gyöngyi Olga
HU0051 Alsódobsza Szabó Józsefné
HU0053 Alsómocsolád Pandúrné Deák Ágnes
HU0054 Alsónána Szinyákovics László
HU0056 Alsónemesapáti Tibola Sándorné
HU0066 Alsószölnök Nagy Zoltán
HU0069 Alsótold Franka Zoltán
HU0070 Alsóújlak Horváth Eszter
HU0071 Alsóvadász Okos Lászlóné
HU0073 Ambrózfalva Szabóné Izsák Katalin
HU0077 Andrásfa Bödei Károly
HU0082 Aparhant Kulcsár Gyuláné
HU0087 Áporka Király Ferencné
HU0090 Aranyosgadány Praks István
HU0108 Babarc Solti Ádám János
HU0124 Baglad Kutasi Zsoltné
HU0137 Bakonybánk Nagy Bertalanné
HU0146 Bakonypéterd Kürthy Imre Sándorné
HU0164 Balaton Bán Imre Zoltánné
HU0184 Balatonőszöd Kolenkó Mária
HU0195 Balinka Házi Boglárka
HU0199 Balogunyom Farkas Zoltán
HU0204 Bánd Szabó Viola
HU0207 Bánk Vigyinszki Hedvig
HU0210 Bár Lépold Katalin
HU0218 Barbacs Tóth Csabáné
HU0220 Bárdudvarnok Szűcsné Dorogi Barbara
HU0222 Bárna Gyura Tibor Lászlóné
HU0224 Bársonyos Kovácsné Horváth Zsuzsanna
HU0254 Bekölce Szabó Edina Ágnes
HU0256 Bélavár Kaluber Nándor
HU0262 Beloiannisz Balogh Zoltán
HU0268 Bérbaltavár Kiss Tibor
HU0271 Beregsurány Herka István
HU0290 Beszterec Hudák József
HU0292 Bezenye Fábri Zsolt József
HU0294 Bezi Páj Tamás
HU0309 Bocfölde Pintér Károly
HU0335 Bojt Beregi Károly
HU0337 Bokod Körmöndi Erika
HU0337 Bokod Oberling Erika
HU0342 Boldogkőváralja Kovács Brigitta
HU0347 Boncodfölde Bödei Károly
HU0349 Bonyhádvarasd Salamon László
HU0350 Bonnya Horváthné Märcz Szilvia
HU0353 Borjád Baráti Norbert
HU0356 Borsodbóta Vaczkáné Pajkos Zsuzsanna
HU0376 Bögöte Teke Jenőné
HU0381 Börcs Füzesi Zoltán
HU0386 Bucsu Trummer Rudolf
HU0389 Budajenő Jenei Ferenc
HU0421 Buzsák Proity József Tibor
HU0428 Bükkszenterzsébet Kifuszné Bozó Anna
HU0429 Bükkszentkereszt Détéri Mária
HU0431 Bükkzsérc Hordósné Vasas Viktória
HU0438 Cégénydányád Zagártó Zoltánné
HU0446 Cikó Niklósné Gödrei Tímea Terézia
HU0458 Csákberény Albrecht Tibor
HU0460 Csanádalberti Szabó Sándor
HU0469 Csárdaszállás Zelenyánszki János
HU0471 Csaroda Leveleki József
HU0472 Császár Dics Rita Veronika
HU0476 Csatár Cselenkó Józsefné
HU0482 Csegöld Sajtosné Pekó Nóra
HU0486 Csém Szeder Andrea
HU0492 Csengerújfalu Csernyi Józsefné
HU0501 Cserénfa Steller Károly
HU0503 Cserépváralja Dávid Zoltánné
HU0520 Csikóstőttős Juhász Tamásné
HU0525 Csobád Valent László
HU0526 Csobaj Papp Zsoltné
HU0533 Csoma Lichtenberger Zsuzsanna
HU0534 Csomád Gyurina Balázs Mihályné
HU0535 Csombárd Rózner Csilla
HU0545 Csögle Bodor Mária
HU0549 Csömödér Csóka Anita
HU0551 Csönge Baranyai Attila
HU0553 Csörög Cseke Sándorné
HU0553 Csörög Ajtai Zsolt
HU0556 Csővár Karvászné Matkovicz Márta
HU0571 Darány Péter Gábor
HU0575 Darvas Lukács Ádám
HU0586 Demjén Dr. Marosvölgyiné Sinkó Nikoletta
HU0600 Dióskál Kluczer Jánosné
HU0601 Diósviszló Radosnai-Pintér Zsanett
HU0606 Dóc Becsei Ferenc
HU0613 Domony Barna József
HU0613 Domony Hegyvári László János
HU0615 Dormánd Bozsik Árpád
HU0634 Drávafok Pintérné Bánki Ilona
HU0639 Drávapiski Baráth Antal
HU0641 Drávaszerdahely Unger Dezsőné
HU0643 Drávatamási Sabacz József
HU0650 Dunaegyháza Molnár Csilla
HU0651 Dunafalva Halák András
HU0658 Dunaszeg Kohári Anikó
HU0658 Dunaszeg Böcskey Alíz
HU0664 Dunasziget Csukáné Prikler Katalin
HU0665 Dunatetétlen Kiss Zoltán Richárd
HU0673 Écs Nagy Arnold
HU0686 Egerbakta Bozó Tibor
HU0687 Egerbocs Kovácsné Szilák Zsuzsanna
HU0688 Egercsehi Kovács Zoltán
HU0689 Egerfarmos Fajtné Illés Viktória
HU0692 Egerszólát Páll Szilárd
HU0695 Egervölgy Baldaufné Kupi Szilvia
HU0700 Egyházasgerge Hajdú Béla Zsolt
HU0717 Eperjes Túriné Bozsó Judit
HU0720 Epöl Wenczné Muszela Kamilla Franciska
HU0724 Erdőhorváti Petróczi Zoltán
HU0727 Erdőkürt Tóth József
HU0732 Erk Berdó László
HU0743 Ete Tálos Tibor
HU0761 Fehértó Páj Tamás
HU0764 Feketeerdő Horváth Dénes Viktor
HU0768 Felpéc Kondor László
HU0769 Felsőberecki Krajnyák Sándor
HU0776 Felsőlajos Besenyi Erzsébet Éva
HU0779 Felsőnána Illés Tibor
HU0783 Felsőpáhok Bártfainé Szabó Tímea
HU0785 Felsőpetény Polyák Ádám
HU0793 Felsőtelekes Csik Anita
HU0797 Fényeslitke Balogh Zsuzsanna
HU0797 Fényeslitke Feketéné Bumberák Beatrix
HU0799 Ferencszállás Kiss Zoltán Richárd
HU0800 Fertőboz Durkó János
HU0803 Fertőhomok Radovits Tibor
HU0812 Fonó Tóth-Fonai Györgyné
HU0822 Furta Gál István
HU0831 Füzér Gergely Miklósné
HU0847 Gagyvendégi Nagy Miklósné
HU0857 Gánt Zimmermann Miklós
HU0862 Garbolc Pappné Nagy Tünde
HU0865 Gasztony Nagy Sándor András
HU0870 Géderlak Bukor Tibor
HU0877 Gemzse Sebestyén Zsolt
HU0890 Gibárt Kiss Ernő Attila
HU0905 Gölle Kósa Gábor
HU0913 Görgeteg Béres Mónika
HU0916 Gulács Birgány István
HU0929 Gyömöre Kovács Tamás
HU0936 Gyöngyösoroszi Misi István
HU0942 Győrasszonyfa Szórádi Zsolt
HU0943 Györe Szalai Zoltán László
HU0949 Győrsövényház Feller László
HU0950 Győrszemere Hegedűs Lajosné
HU0950 Győrszemere Ivánkovits Dóra Beáta
HU0961 Gyúró Császár Szilvia
HU0962 Gyügye Zagártó Zoltánné
HU0976 Hajmás Rózner Csilla
HU0977 Hajmáskér Ágoston János
HU0977 Hajmáskér Köbli Miklós
HU0982 Halimba Kovács István
HU0989 Harasztifalu Vilicsné Simon Mária
HU0994 Háromfa Papp Zoltán
HU1005 Hegyfalu Varga Márta
HU1019 Hejőkeresztúr Plaszkó Martin Péter
HU1025 Hencida Tanka Zsolt
HU1028 Hercegkút Naár Jánosné
HU1033 Herend Gömbi Ágnes
HU1033 Herend Bakacs Péter
HU1037 Hernádbűd Krajnyák Sándor
HU1038 Hernádcéce Bihi Miklós
HU1044 Hernádszurdok Dezső Józsefné
HU1049 Hetes Bakai Tamás
HU1053 Hevesaranyos Kovácsné Szilák Zsuzsanna
HU1054 Hevesvezekény Szalai Lászlóné
HU1057 Hidas Sára Sándor István
HU1057 Hidas Nagy Petra
HU1060 Hidegség Varga András
HU1061 Hidvégardó Tóth Csaba
HU1076 Homrogd Juhász Nikolett
HU1093 Hugyag Priska Zsolt
HU1094 Hunya Szilágyi András
HU1104 Iharosberény Marton Margit
HU1108 Iklódbördőce Kancsal Béla
HU1109 Ikrény Kovács Dávid
HU1111 Ilk Bori Vilmosné
HU1112 Illocska Fenyvesiné Csekme Dóra
HU1122 Ipolytölgyes Hegedűs Lászlóné
HU1123 Ipolyvece Kramlik Ödön István
HU1130 Iszkaszentgyörgy Wagenhoffer Krisztián
HU1130 Iszkaszentgyörgy Bakacs Péter
HU1132 Isztimér Deli Ferencné
HU1133 Ivád Varga István
HU1134 Iván Galavics Krisztián
HU1136 Ivánc Horváth János
HU1143 Ják Varga István Kálmán
HU1143 Ják Némethné Szendrői Tímea
HU1145 Jákfa Szabó Attila Endre
HU1154 Járdánháza Gál Imre
HU1174 Jéke Kovácsné Balázs Márta
HU1175 Jenő Klimáné Kindl Margit
HU1178 Jósvafő Rózsa Attila János
HU1179 Juta Hikádi György
HU1183 Kacsóta Maszlavér Márta Tünde
HU1187 Kajdacs Kapás Jánosné
HU1188 Kakasd Borbás Tamás
HU1194 Kálló Balláné Ocsovai Judit Andrea
HU1197 Kálmáncsa Horváth Sándorné
HU1203 Kamond Kulcsár Zoltán Péter
HU1208 Kánya Nagy Dezsőné
HU1210 Kapolcs Mohos József
HU1219 Kapospula Balla Petra
HU1220 Kaposújlak Hikádi György
HU1223 Kaposszerdahely Tombor Péter
HU1231 Karakószörcsök Ferenczy Zoltán Vilmos
HU1233 Karancsberény Polyák Ádám
HU1240 Kardos Bencsik László
HU1243 Károlyháza Barna Péter
HU1255 Káva Kálmánné Szilvássy Viktória
HU1259 Kázsmárk Rózsa Attila János
HU1260 Kazsok Poós Dezsőné
HU1267 Kéked Weszelovszkyné Vajda Mária
HU1274 Kelevíz Baloghné Berta Edina
HU1276 Kemence Juhász Krisztián
HU1281 Kemenesmihályfa Fülöp Sándor
HU1282 Kemenespálfa Baranyai Bálint
HU1283 Kemenessömjén Szabóné Horváth Anita
HU1296 Kercseliget Kerkuska Mihályné
HU1298 Kerecseny Hosszu Szilvia
HU1301 Kereki Farkas Csaba
HU1314 Keszeg Gömöri Attila
HU1327 Kéty Erős Tiborné
HU1334 Királyhegyes Daróczi Gáborné
HU1335 Királyszentistván Szikszai Norbert
HU1343 Kisbajcs Erlitz Judit
HU1344 Kisbajom Csöndör Jánosné
HU1360 Kisdorog Mészárosné Szalai Szilvia
HU1362 Kisfalud Halász György
HU1368 Kisharsány Nittné Kaczur Melinda
HU1372 Kishuta Emri János
HU1388 Kislőd Bierbaum Erika
HU1389 Kismányok Ömböli János
HU1394 Kisnémedi Demény Katalin Mária
HU1412 Kistótfalu Hollóvári Csaba
HU1423 Kisszékely Nádori Antal
HU1425 Kisszentmárton Bogdán János
HU1428 Klárafalva Jánosi László
HU1443 Komoró Helmeczi László
HU1452 Korlát Bihi Miklós
HU1460 Kovácsvágás Bakk Enikő
HU1465 Köcsk Baranyai Bálint
HU1469 Kölesd Greifenstein József
HU1473 Kömörő Novák Norbert
HU1478 Kőröshegy Hekeli Valéria
HU1480 Körösnagyharsány Nagy Zoltán
HU1484 Körösszakál Kindle Istvánné
HU1486 Kőszárhegy Rózsa Attila
HU1492 Kötegyán Bóka Tamás
HU1499 Krasznokvajda Tóthné Hoblyák Krisztina
HU1504 Kunbaracs Kis Pál József
HU1523 Külsővat Lengyelné Hőbe Katalin
HU1536 Lakócsa Orsós Sándor
HU1553 Lengyel Szeifert Balázs
HU1567 Liget Molnár Kornél
HU1569 Lipót Szabó Szilvia
HU1572 Lispeszentadorján Kámánné Németh Anita
HU1576 Litke Priska Zsolt
HU1593 Ludas Slezák Zsanett
HU1594 Lukácsháza Csejtei Józsefné
HU1606 Magyaratád Koklecz László
HU1614 Magyargéc Rácz Rajmundné
HU1617 Magyarhomorog Szitkó Brigitta
HU1620 Magyarlak Bartakovics Gábor
HU1631 Magyarszombatfa Németh Katalin
HU1651 Máriahalom Botos Józsefné
HU1652 Máriakálnok Juhász Károly
HU1654 Márianosztra Gyuró Judit Ilona
HU1655 Máriapócs Bakó Zsolt Ferenc
HU1655 Máriapócs Sitku Pálné
HU1673 Mátételke Hebők István
HU1674 Mátraballa Kovács Zoltán
HU1676 Mátramindszent Priska Zsolt
HU1678 Mátraszele Bán László
HU1680 Mátraszőlős Tóth Róbertné
HU1683 Mátyásdomb Gáncsné Sáfár Ilona
HU1688 Mecsekpölöske Schvab Edit
HU1708 Mersevát Dénes Rita
HU1712 Meszes Gregóczki Béláné
HU1732 Mezőpeterd Varga Andor
HU1756 Mindszentgodisa Takács Roland
HU1758 Misefa Molnár Sándor
HU1764 Mogyorósbánya Dics Rita Veronika
HU1766 Moha Simon Istvánné
HU1776 Mónosbél Kelemenné Farkas Rita
HU1782 Mórágy Szabó Viktor
HU1785 Mórichida Knapp József
HU1790 Mosonudvar Varga László
HU1793 Mucsfa Szikra Ferenc
HU1802 Nábrád Orbán Zoltán
HU1807 Nágocs Tar Dávid
HU1809 Nagyalásony Sikos Balázs
HU1818 Nagybárkány Boros László
HU1819 Nagyberény Bődők Sándorné
HU1825 Nagycsécs Molnár Zoltánné
HU1826 Nagycsepely Rosta Hajnalka
HU1828 Nagydém Horváth László Mihályné
HU1830 Nagydobsza Mészáros László Zsolt
HU1838 Nagygyimót Németh Géza Pál
HU1839 Nagyhajmás Melli Ramóna
HU1853 Nagykereki Deák Mária
HU1860 Nagykökényes Pálokné Bakos Erika
HU1863 Nagykörű Szabó Szilvia
HU1869 Nagylózs Kozák Péter
HU1878 Nagypeterd Demeter Gabriella
HU1879 Nagypirit Nagy Béla
HU1883 Nagyrécse El-Sayed Tamer
HU1885 Nagyrév Győri Gábor
HU1886 Nagyrozvágy Muha Jánosné
HU1893 Nagyszentjános László Emília
HU1894 Nagyszokoly Illés Livia
HU1897 Nagytevel Bódai Attila
HU1900 Nagytőke Mészáros Emese
HU1901 Nagyút Salga Gyuláné
HU1908 Nagyvisnyó Csőgérné Kis-Benedek Lilla
HU1911 Nárai Czafit Szilárd
HU1914 Négyes Müller László Jánosné
HU1917 Nemesbikk Sándor Zsolt
HU1920 Nemesbük Bártfainé Szabó Tímea
HU1921 Nemescsó Sztrókay Zoltánné
HU1922 Nemesdéd Tóth Sándorné
HU1925 Nemeshany Imre Tamás
HU1931 Nemeskocs Baranyai Attila
HU1938 Nemesrádó Pálfi Zoltán
HU1942 Nemesvid Csentei Zoltán
HU1948 Németkér Tar Annamária
HU1949 Nemti Feketéné Antal Márta
HU1952 Nick Pinezits Lászlóné
HU1955 Nógrádkövesd Laczkó Zsolt
HU1960 Nógrádszakál Kovács Konrád
HU1962 Noszlop Szikra Endre Lajosné
HU1965 Novaj Szalay Ákos
HU1968 Nyalka Szabó Győző
HU1976 Nyim Kürthy Emília Jolán
HU1984 Nyírbogdány Márta Zsuzsanna
HU1984 Nyírbogdány Buzák Zsolt
HU1987 Nyírderzs Tubáné Nyírő Éva Tímea
HU1992 Nyíribrony Cziva János
HU1993 Nyírjákó Gebri György
HU1996 Nyírkércs Újfalusi Béla
HU2002 Nyírmihálydi Bodnár Alexandra
HU2002 Nyírmihálydi Bucskó Zsolt
HU2008 Nyírtét Oroszi Lászlóné
HU2028 Olaszfa Sipos-Tompa János
HU2042 Ordacsehi Paldesz Norbert
HU2055 Osli Kiss Jenő
HU2060 Osztopán Rózner Csilla
HU2069 Ölbő Sipos Tamás
HU2073 Öregcsertő Gregus Pál József
HU2079 Örményes Gócsa Anikó
HU2080 Örménykút Bencsik László
HU2095 Pakod Farkasné Vadas Judit
HU2106 Pálosvörösmart Hordós Tihamér
HU2124 Pápoc Baranyai Attila
HU2128 Parádsasvár Maticska Rita
HU2134 Pat Halászi Csaba László
HU2139 Pátka Lázár Lívia
HU2142 Patvarc Cseh Béla Attila
HU2153 Pécsudvard Schäffer Gábor
HU2158 Penészlek Molnár László
HU2200 Pinnye Dombi Jánosné
HU2201 Piricse Kiss Zoltán
HU2209 Pogány Mátisné Zádori Cecília
HU2217 Pornóapáti Horváth Margit
HU2230 Pörböly Tóthné Vancsura Márta Ágnes
HU2234 Pula Pálfi Pál
HU2243 Pusztahencse Tar Annamária
HU2247 Pusztamiske Kozma György István
HU2252 Pusztaszemes Rádi Ferenc
HU2257 Pusztazámor Zsakóné Csóli Erika Marianna
HU2260 Püspökhatvan Czifráné Szádoczki Judit
HU2263 Püspökszilágy Bártfai Tibor
HU2264 Rábacsanak Takácsné Rákli Mónika Ilona
HU2268 Rábakecöl Horváth Dóra
HU2282 Rád Lázár István
HU2288 Rakaca Kárász Ferenc
HU2291 Rákóczibánya Bognár Gyuláné
HU2299 Rásonysápberencs Krajnyák Sándor
HU2301 Rátót Málics Ferenc
HU2302 Ravazd Tóth Márk
HU2304 Réde Rapaliné Takács Eszter
HU2310 Remeteszőlős Molnár Tamás
HU2311 Répáshuta Fűves Zsolt
HU2329 Rinyaszentkirály Dormán Tamás
HU2339 Röjtökmuzsaj Peszlen András
HU2343 Rudolftelep Medve Ferenc
HU2353 Sajókápolna Huszti Miklósné
HU2359 Sajónémeti Kovács András
HU2360 Sajóörös Kánai Dénesné
HU2363 Sajópüspöki Kókai Béla Lászlóné
HU2368 Sajóvelezd Györfi Istvánné
HU2369 Sajtoskál Somogyiné Csihar Orsolya
HU2372 Salköveskút Mátyás Zoltán
HU2374 Sály Makrányiné Krausz Ildikó
HU2374 Sály Lakatos Adrienn
HU2384 Sáregres Nagy Bianka Dóra
HU2386 Sárhida Nagy László
HU2392 Sárkeszi Szlávik Veronika
HU2397 Sárpilis Kocsis Ildikó
HU2409 Sátorhely Bernáth Beáta
HU2413 Selyeb Gömöri Attila Mihály
HU2416 Semjénháza Tóth Ferenc
HU2420 Serényfalva Horváth Lászlóné
HU2427 Simaság Bacsa János
HU2434 Sitke Vörös Krisztina
HU2448 Somodor Koklecz László
HU2452 Somogyaszaló Hikádi György
HU2458 Somogyfajsz Sinkovics László
HU2459 Somogygeszti Orsós István
HU2464 Somogysámson Komlódi Jánosné
HU2465 Somogysárd Németh Géza Roland
HU2469 Somogyszob Teperics Lajos
HU2480 Sopronhorpács Varga András
HU2482 Sopronnémeti Bognár Sándor
HU2487 Sóshartyán Ferenczné Torják Tímea
HU2491 Sótony Dénes Károlyné
HU2493 Söpte Virágh Kálmánné
HU2494 Söréd Kempler Miklós
HU2504 Süttő Fehér Ádám György
HU2504 Süttő Mann Gábor
HU2507 Szabadhídvég Horváth Csaba
HU2512 Szabás Pécsekné Molnár Tünde
HU2515 Szabolcsveresmart Turikné Szabó Katalin Magdolna
HU2526 Szakmár Tóth Zoltán
HU2530 Szakonyfalu Kovács Patrik Dániel
HU2532 Szalafő Bognár László
HU2540 Szalonna Pálinkásné Ivanics Irma
HU2553 Szaporca Kovács Attila Lászlóné
HU2562 Szarvaskő Müller László Jánosné
HU2563 Szászberek Kovács Tibor
HU2566 Szatmárcseke Debreczeniné Szűcs Mária
HU2575 Szécsényfelfalu Kuris Elemérné
HU2594 Szemenye Simonka Ferenc
HU2595 Szemere Vaskóné Csuka Krisztina
HU2599 Szenna Bojtor József
HU2606 Szentdomonkos Sike Gábor Róbert
HU2608 Szentegát Priol Anita
HU2615 Szentgyörgyvölgy Kiss Árpád
HU2637 Szeremle Csuka Lászlóné
HU2640 Szergény Baranyai Attila
HU2642 Szigetcsép Vargha István
HU2642 Szigetcsép Kerekes Klára
HU2656 Szilsárkány Nagyné Bognár Alexandra
HU2658 Szilvás Ádámné Nemes Beatrix
HU2662 Szinpetri Rózsa Attila János
HU2673 Szorgalmatos Mirkó Imre
HU2676 Szőce Biczó Tibor
HU2684 Szőlősgyörök Vivert Jánosné
HU2686 Szúcs Szabó Edina Ágnes
HU2692 Szulok Pullerné Henger Ágota
HU2714 Tanakajd Molnár László Tihamérné
HU2715 Táp Bódis Veronika
HU2725 Tapsony Kertész Zsolt
HU2728 Tarany Czinkné Fuisz Katalin
HU2736 Tárkány Mága Alexandra
HU2739 Tarnaméra Poroszka András
HU2740 Tarnaörs Berdó László
HU2741 Tarnaszentmária Slezák Zsanett
HU2743 Tarnazsadány Slezák Zsanett
HU2745 Tárnokréti Juhász Ákos
HU2761 Telekes Sipos-Tompa János
HU2765 Telkibánya Takács Béla
HU2766 Tengelic Szelei Mihály
HU2766 Tengelic Borbély Ildikó
HU2769 Tenk Török Tünde
HU2774 Tereske Tomek Lászlóné
HU2794 Tiszabábolna Kovács Mihály
HU2798 Tiszabő Bukta Jánosné
HU2804 Tiszaderzs Szabó Dezső
HU2806 Tiszadorogma Müller László Jánosné
HU2807 Tiszaeszlár Katona Gábor
HU2807 Tiszaeszlár Kovács Alexandra
HU2810 Tiszagyenda Kiss Orsolya Márta
HU2812 Tiszaigar Czeglédi Irén
HU2835 Tiszaszalka Tég Attila Bálint
HU2843 Tiszatenyő Kelemen Sándor
HU2846 Tiszavalk Müller László Jánosné
HU2847 Tiszavárkony Oravecz Péter
HU2850 Tisztaberek Baksa Csabáné
HU2853 Tófalu Ignácz Tibor
HU2854 Tófej Koroknyai Gergő
HU2859 Tokorcs Baranyai Bálint
HU2864 Tolnanémedi Kovács Valéria
HU2868 Tompaládony Lévai István
HU2870 Tormafölde Becze Petra
HU2872 Tormásliget Kárpáti Ferenc
HU2889 Tótvázsony Kovács Balázs
HU2896 Törökkoppány Kőrösi Levente
HU2899 Töttös Urbanik László János
HU2903 Túristvándi Varga Emese
HU2905 Túrony Mátisné Zádori Cecília
HU2907 Tuzsér Révész Kálmán György
HU2907 Tuzsér Aranyosi Katalin
HU2913 Ugod Pethő Attila
HU2921 Újkenéz Mihalkóné Móré Erika
HU2922 Újkér Kelemenné Lágler Éva
HU2926 Újlőrincfalva Szigeti László
HU2928 Újrónafő Bencsik Zoltán
HU2937 Újudvar Botfai László
HU2941 Úny Csákány Zoltán János
HU2945 Úrhida Pereczes Balázs
HU2945 Úrhida Urbánné Zanócz Ildikó
HU2955 Vácduka Oláh Balázs
HU2956 Vácegres Bártfai Tibor
HU2980 Vámosújfalu Varga István
HU2981 Vámosszabadi Babos László Józsefné
HU2986 Váralja Réti Anikó
HU2988 Váraszó Kovácsné Szilák Zsuzsanna
HU3016 Vaskeresztes Horváth Margit
HU3024 Vasszécseny Stőger Jenő József
HU3025 Vasszentmihály Császár István
HU3027 Vát Simon István
HU3048 Versend Bartha Balázs József
HU3051 Vérteskethely Kuzmann Tibor
HU3053 Vértestolna Schatz Józsefné
HU3067 Vilmány Gergely Gézáné
HU3068 Vilonya Suri Ferencné
HU3079 Viszák Avas József
HU3081 Visznek Szillási Gábor Márk
HU3083 Vízvár Hudák Tiborné
HU3085 Vizsoly Bihi Miklós
HU3086 Vokány Manyaszek Áron
HU3092 Vörs Széles Judit
HU3102 Zákányfalu Danauf Ferencné
HU3106 Zalabaksa Kulcsár György
HU3109 Zalacsány Ferencz István Ákos
HU3110 Zalacséb Virág Benedek Gyula
HU3115 Zalaháshágy Halmosiné Vas Annamária
HU3117 Zalaistvánd Dézsiné Varga Valéria
HU3128 Zalaszentbalázs Bereczki János Lászlóné
HU3130 Zalaszentgyörgy Horváthné Balázs Ágnes
HU3131 Zalaszentiván Tasnádi László
HU3133 Zalaszentlászló Bártfainé Szabó Tímea
HU3139 Zalatárnok Pappné Zsálek Margit
HU3147 Zaránk Slezák Zsanett
HU3156 Zimány Kéri Zoltán
HU3162 Zsáka Román Éva
HU3172 Zsennye Goldmann Tamás Attila